Aktuality
Výlet lodí Salvator

Výlet lodí Salvator

   Když se řekne Salvator, každý, kdo již navštívil Omiš ví, že tato loď patří k nejvyhledávanějším pro fishpiknikové výlety. Není to jen tím, že výlety pro klienty uskutečňují, oproti jiným společnostem, za velmi přijatelné ceny, ale i profesionálním přístupem posádky lodi, kapitána Jurici a i v neposlední řadě výbornou chutí  ryb připravovaných přímo na palubě.

   Loď kotví přímo u Omišského mostu směrem k parkovišti. Zcela jistě Vás zaujme již na první pohled, protože jde o klasickou dřevěnou konstrukci, ale značně zmodernizovanou tak, aby odpovídala požadavkům moderní lodní přepravy klientů.

   V roce 2006 se loď vydala na dlouhou cestu do doku v Šibeniku za účelem rekonstrukce celé paluby a zastřešení lodi. V současné době disponuje kapacitou 100 míst pro klienty s tím, že tito mohou během plavby využít zmiňované zastřešení, jež je koncipované jako bonus pro klientelu, využívající tuto plochu např. ke slunění či pozorování vlastní přírodní scenérie.

   Z našich několikaletých zkušeností můžeme říci, že právě výlety jsou stálici mezi výlety nabízenými na Jadranském pobřeží. Patří již mezi folklór, na který jsou turisté při své dovolené navyklí. Trasy výletů se průběžně mění, všichni tak mají možnost vychutnat si plavbu lodí několikrát a pokaždé navštívit jiné místo. např. v Pučišći je možné vidět opravdový mramorolom, v Postiře Sardinkárnu (závod na zpracování sardinek), Supetar okouzlí nádhernou promenádou se spoustou kaváren a posezení. 

   Každoročně, s železnou pravidelností od června do září, brázdí Salvator moře směrem ostrov Brač. I v příští sezóně tento výlet naše cestovní knacelář svým klientům nabídne, v rámci některých termínů i trochu netradičně :-) Výletní místa na ostrově Brač lodí Salvátor: Supetar, Postira, Pučišća a Sutivan