Apartmány Adriatic, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134747069

Apartmány Adriatic

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Vodice

, Apartmány starstarstar

FM


Apartmány Adriatic

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

3 100 Kč  -8 %
2 852 Kč ()


Popis
Nový apartmánový dům se nachází v klidné vilové části Vodice. Svým komfortním vybavením uspokojí i náročnější klientelu. Parkování je zajištěno přímo u vily, možnost využití zahradního grilu.
Ubytování
A2 - dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s vybaveným jídelním a kuchyňským koutem, sprcha, WC, TV/SAT, balkon, klimatizace v ceně (v termínu od 30.6. do 1.9.), WIFI.
A3 - dvoulůžková ložnice, obývací pokoj se 3. lůžkem, s vybaveným jídelním a kuchyňským koutem, sprcha, WC, TV/SAT, balkon, klimatizace v ceně (v termínu od 30.6. do 1.9.), WIFI.
A4 - dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, s vybaveným jídelním a kuchyňským koutem, sprcha, WC, TV/SAT, balkon, klimatizace v ceně (v termínu od 30.6. do 1.9.), WIFI.
Poloha
300 metrů od pozvolně se svažující oblázkové pláže, vhodné i pro děti. Centrum městečka se nachází 20 minut procházkou podél pobřeží nebo turistickým vláčkem.
Sport a zábava
Na pláži vodní sporty - půjčovna šlapadel a loděk, motorových člunů a skútrů, tobogán, volejbalové hřiště, tenisové kurty a minigolf v blízkosti za poplatek.
Stravování
Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze v hotelu Angeli.
Doprava
Vlastní nebo možno dokoupit dopravu autobusem s WC.
Cena zahrnuje
7 x ubytování v apartmánu/osoba, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, klimatizace v ceně v termínech 30. 6. - 1.9. 2018, povlečení, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
Dopravu busem s WC: dospělý 2290 Kč, dítě do 12 let: 2000 Kč
Polopenze: dospělý 2800 Kč, dítě do 12 let: 1800 Kč
Komplexní pojištění včetně storna: dospělý 300 Kč, dítě do 15 let 150 Kč
Fakultativní služby a výlety

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK