Apartmány Ivan, Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Šolta, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 137622826

Apartmány Ivan

Chorvatsko » Střední Dalmácie » ostrov Šolta

, Apartmány

FM


Apartmány Ivan

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

12 900 Kč  -8 %
11 868 Kč ()


Popis
Oblíbený, jednoduše zařízený apartmánový dům se soukromým bazénem, velikou společnou terasou a venkovním krbem s možností grilování. Nachází se v klidném místě v "centru" města, vzdálený cca 5 min. od oblázkové pláže. V blízkosti domu není možnost parkování. Balkóny a terasy mají překrásný výhled na zátoku, která je lemována množstvím hospůdek a tvoří tak typický obraz nejstaršího přístavu na ostrově Šolta.
Ubytování
APT/4+1 - 2x2 lůžková ložnice a obývací pokoj s rozkládacím pohovkou s jídelním koutem a krbem,TV, koupelna s WC, terasa balkón na moře.
APT/7+1 - 2x2 lůžková ložnice s balkonem, 1x3 lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňkou a jídelním koutem, TV, koupelna s WC, balkon a terasa.
Stravování
Vlastní nebo možnost dokoupit večeře či polopenzi v restauraci Kamenica.
Doprava
Vlastní nebo za příplatek doprava busem s WC:

Nástupní místa:
I. Trutnov, Dvůr Králové n. L., Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Mikulov.
II. Liberec, Jablonec n. N., Mladá Boleslav, Kolín, Čáslav, Havlíčkův Brod, Jihlava, Mikulov.
III. Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Turnov, Mnichovo Hradiště, Praha, Brno, Mikulov.
Cena zahrnuje
Ubytování v APT nebo Studiu na 7 nocí, pobytová taxa, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění včetně storno poplatků: 300,- Kč/osoba, 150,- Kč/ dítě
Večeře 2100,- Kč/osoba, 1050,- Kč/dítě
Polopenze 2800,- Kč/osoba, 1400,- Kč/dítě
Doprava autobus + trajekt 2800,- Kč/osoba, 2500,- Kč/dítě do 12 let
Fakultativní služby
Slevy
Sleva na každý další týden pobytu: - 10%.
Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na služby).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK