Chorvatsko na kolech, Chorvatsko, 25.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 137587304

Chorvatsko na kolech

Chorvatsko

, ApartmányChorvatsko na kolech

Termín:

25.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Cyklistický

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 950 Kč ()


Popis
Program zájezdu je dobrovolný a je vhodný nejen pro aktivní i sváteční cyklisty, ale i pro turisty.
1. den - odjezd z ČR v odpoledních hodinách
2. den - ráno RASTOKI U SLUNJE, malebná vesnička na peřejích říček Korana a Sunčica a Národní park Plitvická jezera (na jaře plný zeleni a bez dav turistů). Příjezd do Duče, ubytování, večeře
3. den - pohoří MOSOR a okolí kaňonu řeky Cetiny a vodopády Gubavica, romatické horské vesničky, flinstonská restaurace Kremenko
4. den - ostrov Brač dle náročnosti několik možných cyklotras
5. den - SPLIT, antické Salony (dnešní Solin) s pozůstatky hlavního města římské provincie a podél moře cestou přes Kašteli (7 zámků u moře z 15. století), TROGIR případně ostrov ČIOVO
6. den - přejezd autobusem do Drveniku, trajekt na ostrov Hvar, Sučuraj - Stari Grad (na kole nebo autobusem), volné odpoledne s možností koupání, večeře a nocleh v hotelu Lavanda.
7. den - po snídani kratší cyklotrasy po ostrově Hvar (město Hvar, Jelsa apod.), odpoledne přejezd zpět přes Sučuraj a Drvenik do Omiše, večeře, nocleh.
8. den - MAKARSKÁ RIVIÉRA - město Makarská, Brela, turistické centrum BAŠKA VODA, TUČEPI A PODGORA, BIOKOVO s nejvyšším vrcholem SV. JURE (1762 m.n.m) pro aktivnější cyklisty
9. den - po snídani odjezd přes město Šibenik a krásná tečka nakonec - Národní park Krka
10. den - příjezd do ČR

Každý den společné posezení u piva či vínka. Konzumace přiměřená náročnosti dalšího cyklistického dne. Harmonogram zájezdu může být upraven dle povětrnostních podmínek.
Ubytování
6x ubytování v penzionech Rogač a Zvonimír s polopenzí cca 50 m od písečné pláže
1x ubytování v hotelu Lavanda s polopenzí na Hvaru
Stravování
Polopenze
Doprava
Klimatizovaný autobus s WC
Cena zahrnuje
6x ubytování s polopenzí v penzionech Rogač a Zvonimír, 1x ubytování s polopenzí ( švédské stoly včetné nápojů) v hotelu Lavanda, doprava klimatizovaným auto busem s WC+ přeprava vlastních kol, 3 autobusové výlety,trajekt na ostrov Hvar, pobytová taxa, služby delegáta CK, ložní prádlo, ručníky, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vstupy, fakultativní výlety, lodní výlet na ostrov Brač, komplexní pojištění včetně storno + 300,- Kč (150,- Kč/dítě)
Slevy
Opakovaný účastník: -500 Kč/os.
Účastník bez kola: -1000 Kč/os.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK