Maďarsko - termální lázně Bükfürdo a Sárvár, Maďarsko, 5.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128336991

Maďarsko - termální lázně Bükfürdo a Sárvár

Maďarsko

, PenzionMaďarsko - termální lázně Bükfürdo a Sárvár

Termín:

5.7.2018 - 8.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 450 Kč ()


Popis
Čtyřdenní prodloužené víkendové pobyty s koupáním, odpočinkem a zábavou v termálních lázních Bükfürdo (lázeňsko - rekreační komplex nedaleko rakouských hranic). Druhý den relaxace v lázních Sárvár. Těšit se můžete také na společný slavnostní večer s hudbou.
Ubytování
2-3, 4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením ve městě Bük (1,5 km od areálu)
Vybavení a služby
Bükfürdo - teplota vody v bazénech krytých i venkovních se pohybuje v rozmezí 26 - 41°C. Účinky vody jsou především vhodné pro léčení pohybového ústrojí a dýchacích cest. Zvláštností komplexu je rekreační park otevřený v roce 1997, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V roce 2011 byl otevřen nový saunový svět.
Sárvár - termální lázně vhodné na léčení revmatologických onemocnění, rehabilitace, astma, gynekolog. problémů. V roce 2011 byl nově vybudovaný vnitřní areál pro děti i dospělé (tobogány, skluzavky, plavecký bazén, vlnobití...).
Výhody a nevýhody
Zájezd je určen pro všechny věkové kategorie, jednotlivce, kolektivy i rodiny s dětmi.
Stravování
polopenze
Doprava
klimatizovaný autobus
Nástupní místa: Trutnov - Dvůr Králové nad Labem - Jaroměř - Hradec Králové - Pardubice - Holice - Vysoké Mýto - Litomyšl - Svitavy - Brno (Liberec - Turnov - Mladá Boleslav-Jičín)

V termínech:
4.5. – 8.5.2018
trasa Liberec – Turnov – Mladá Boleslav - Praha ( svoz Trutnov směr Mladá Boleslav)
5.7. – 8.7.2018
trasa Liberec - Turnov- Mladá Boleslav-Praha - Slaný (svoz Trutnov směr Mladá Boleslav)
4.10.- 7.10. 2018
trasa Liberec – Turnov – Mladá Boleslav - Praha ( svoz Trutnov směr Mladá Boleslav)
Cena zahrnuje
3x ubytování s polopenzí, dopravu busem s WC, pojištění CK proti úpadku, kompletní pojištění vč. storno, služby delegáta, pobytová taxa, povlečení, ručník
Cena nezahrnuje
vstupy (Bükfürdo cca 230,-Kč/os/den, Sárvár cca 280,-Kč/os/den).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK