Vila Jelaš, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik, 26.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 136648351

Vila Jelaš

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Drvenik

, Vila starstarstar

FM


Vila Jelaš

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

5 400 Kč  -8 %
4 968 Kč ()


Popis
Vila se nachází v části Donja Vala cca 50 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody.
Ubytování
2 - 3 lůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven novým nábytkem, TV/SAT, vlastní sprchou, WC a balkonem.
Poloha
Drvenik je známá přímořská osada, vzdálená cca 25 km jižně od města Makarská a 10 km severně od Gradacu. První osady se na tomto území zmiňují již ve 13. století. Drvenik se rozprostírá mezi příkrými hřbety pohoří Biokovo a mořským břehem s nádhernými plážemi a dělí se na dvě části, umístěné ve dvou zátokách Donja a Gornja Vala. Donja Vala je považována za rušnější část Drveniku, přesto na vás dýchne kouzlo ,malebné rybářské vesničky. Najdete zde řadu restaurací, barů, obchody, směnárnu a poštu.
Vybavení a služby
Klienti mají k dispozici společnou vybavenou kuchyň, venkovní i vnitřní posezení, zahradní gril.
Sport a zábava
Půjčovna šlapadel a loděk.
Stravování
Polopenze v Konobě Jelaš přímo u moře (cca 100 m od vily), snídaně - bufet, večeře - servírované: polévka, salátový bufet, výběr ze 2 hlavních jídel. Možnost pobytu i bez stravy - cena na vyžádání v CK
Doprava
Vlastní nebo možno objednat dopravu busem s WC.
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, spotřebu energií
Cena nezahrnuje
Dopravu busem s WC ( 2490,- Kč/dospělí, 2290,- Kč/ dítě do 12 let), fakultativní služby, kompletní pojištění včetně storno 300,- Kč/ dospělí, 150,- Kč/ dítě do 15 let)

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK