Vila Jelaš, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik, 26.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 136648351

Vila Jelaš

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Drvenik

, Vila starstarstar

FM


Vila Jelaš

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

5 400 Kč  -11 %
4 806 Kč ()


Popis
Vila se nachází v části Donja Vala cca 50 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody.
Ubytování
2 - 3 lůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven novým nábytkem, TV/SAT, vlastní sprchou, WC a balkonem.
Poloha
Drvenik je známá přímořská osada, vzdálená cca 25 km jižně od města Makarská a 10 km severně od Gradacu. První osady se na tomto území zmiňují již ve 13. století. Drvenik se rozprostírá mezi příkrými hřbety pohoří Biokovo a mořským břehem s nádhernými plážemi a dělí se na dvě části, umístěné ve dvou zátokách Donja a Gornja Vala. Donja Vala je považována za rušnější část Drveniku, přesto na vás dýchne kouzlo ,malebné rybářské vesničky. Najdete zde řadu restaurací, barů, obchody, směnárnu a poštu.
Vybavení a služby
Klienti mají k dispozici společnou vybavenou kuchyň, venkovní i vnitřní posezení, zahradní gril.
Sport a zábava
Půjčovna šlapadel a loděk.
Stravování
Polopenze v Konobě Jelaš přímo u moře (cca 100 m od vily), snídaně - bufet, večeře - servírované: polévka, salátový bufet, výběr ze 2 hlavních jídel. Možnost pobytu i bez stravy - cena na vyžádání v CK
Doprava
Vlastní nebo možno objednat dopravu busem s WC.
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, spotřebu energií
Cena nezahrnuje
Dopravu busem s WC ( 2490,- Kč/dospělí, 2290,- Kč/ dítě do 12 let), fakultativní služby, kompletní pojištění včetně storno 300,- Kč/ dospělí, 150,- Kč/ dítě do 15 let)

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK