Vila Laco, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134124886

Vila Laco

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Omiš

, Vila

FM


Vila Laco

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

12 500 Kč  -8 %
11 500 Kč ()


Popis
Apartmán se 6 lůžky ve vilce, která se nachází 100 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupen do moře. Vhodné i pro neplavce
Ubytování
Apartmán 4+2
2x 2 lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, samostatné WC, kuchyň, 2x balkón s výhledem na moře
Vybavení a služby
Parkování zdarma u vily. WI-FI.
Stravování
Vlastní nebo večeře či polopenze v penzionu Rogač (cca 100 m).
(Polopenze = 2800 Kč/dospělí, 1400 Kč/dítě, Večeře = 1900 Kč/dospělí, 950 Kč/dítě).
Doprava
Vlastní nebo možné dokoupit autobusovou dopravu (2200 Kč/dospělí, 2000 Kč/dítě).
Cena zahrnuje
Pronájem apartmánu na 7 dní, pobytová taxa, služby delegáta, ložní prádlo,ručníky, závěrečný úklid, pojištění proti úpadku CK.
Cena nezahrnuje
Dopravu, stravování, komplexní pojištění včetně storno poplatků (300 Kč dospělí, 150 Kč dítě),
Slevy
Dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK