Makarská riviéra

Brela - Vila Kate-Din

Jedno z nejkrásnějších míst na Jadranu nazývané perlou Makarské riviéry se nachází asi 50km jižně od Splitu pod horským masivem Biokovo. Městečko, které tvoří rybářský přístav, kamenné domy, kavárny a restaurace, je umístěné v zeleni pínií, oliv a vinohradů. Pokud toužíte strávit dovolenou v romantickém prostředí, nenaleznete příhodnější místo.

STUDIO/2-3 s možností přistýlky, kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkón s výhledem na moře.
POKOJ/2 s možností přistýlky, sociální zařízení, balkón s výhledem na moře, společná kuchyň pro 2-3 pokoje.
APT/2+1, APT/2+2 kuchyň, ložnice, sociální zařízení, balkón nebo terasa (společná).
Klimatizace za příplatek, WI-FI ZDARMA.

Vila je umístěna v kopci cca 100 m od pláže (cesta od vily k moři vede po schodech a borovým lesem, pod schodištěm je nová kavárna), do centra Brely cca 40 min. po pobřežní promenádě (kavárny, suvenýry). Nedaleko ubytování je směnárna, turistické biro a obchod s potravinami (cca 5min).

 

Baška Voda - Vila Božena

Velmi krásné městečko, které se rozprostírá pod svahy pohoří Biokovo - 10 km od Makarské a 5 km od Brely (1600 obyvatel). Oblíbené živé městečko na Makarské riviéře nabízí 1 km dlouhou, borovicovými lesy, olivovými háji a vinicemi obklopenou pláž. Pláže jsou zde oblázkové a hrubopísčité s pozvolným vstupem do moře. Po udržované plážové promenádě lze dojít do malebného městečka Brela. Jadranská magistrála vede nad obcí Baška Voda. V centru Bašky - noční život, diskotéka, živá hudba, městské muzeum, archeologické muzeum, malakologiocké muzeum.

Ubytování: penzion se nachází v centru, v klidné části městečka vzdálený od pláže cca 70 m.
APT/2-5 - apartmány pro dvě až pět osob, sociální zařízení, kuchyňský kout, balkon nebo terasa (výhled na moře pouze z horního patra), TV SAT.
Parkování je zajištěno přímo u penzionu.
Stravování: vlastní.
Sportovní vyžití: půjčovna šlapadel a vodních skútrů, paragliding, jízda na vodním banánu...
Výlety: Makarska, Baška Voda, rafting na Cetině - Omiš, lodní výlet na ostrov Brač - loď Karlo Mali, večerní Baška Voda

 

Makarska - Vila Marica

Živé rekreační středisko uprostřed borových lesů a olivových hájů, centrum Makarské riviéry. Městečko s bohatou historií, rozprostírající se v půlkruhu malého přístavu, díky jemuž získalo velkou popularitu. Pozadí dokresluje hradba pohoří Biokovo, jehož svahy zde vytvořily krásný přírodní amfiteátr, v němž leží město. Kolem bílé oblázkové pláže, jejíž okraje jsou chráněny piniemi, jsou v zeleném prostoru rozmístěny hotely, vily a apartmány. Průzračná voda umožňuje výborné koupání a centrum města nabízí kulturní zážitky. Makarská je vyhledávaným místem milovníků rušného večerního života.

STUDIO/2 - sociální zařízení, kuchyňský kout, společná terasa. 
APT/2+2 - sociální zařízení, kuchyňský kout, společná terasa, balkón.
Stravování: vlastní nebo v restauraci DON ANTONIO (cca 5 minut od ubytování).
Sportovní vyžití: půjčovna šlapadel a vodních skútrů, paragliding, jízda na vodním banánu, tobogán ...
Výlety: Makarska, Baška Voda, rafting na Cetině - Omiš, lodní výlet na ostrov Brač - loď Karlo Mali, večerní Baška Voda