Severní Dalmácie

Biograd Na Moru - Villa IVANA I.   

Město a přístav v Severní Dalmácii se nachází zhruba 28 km jihovýchodně od města Zadar. Tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací se rozkládá na poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline a na pevnině. Biograd je východisko lodních výletů do národního parku Kornati a je městem, které Vás přijímá celým svým srdcem a nabízí příjemné chvíle oddechu v nádherné přírodě s ideálním podnebím. V přístavu pro jachty najdete novou atrakci, a to podmořské osvětlení. Jako jediný přístav na světě instaloval podmořská světla. Zatím jej osvětluje 9 silných světelných zdrojů, v plánu je jich však 40. Osvětlení je dnes velmi efektní a vzbuzuje pozornost návštěvníků.

APT/4 - 2x 2 lůžk. ložnice, kuchyňka, sociální zařízení, balkon.
APT/3 - 3 lůžková ložnice, kuchyňka, sociální zařízení, balkon.

Od moře vzdálenost cca 10 min., pláže písečné, oblázkové, betonová mola. Před vilou prostor na cvičení, posezení u grilu (možnost grilování), ve vile prodej vína, rakije, ořechovice, medovice, aj.

 
 

Biograd Na Moru - Villa IVANA II.  

Ubytování: POKOJ/2 nebo STUDIO/2 - se sociálním zařízením, společná kuchyňka (u studia kuchyňský kout), balkon nebo terasa, vzdálenost od moře cca 8 min.