Ostrov Šolta

Ostrov Šolta, vzdálený 16 km od Splitu, je nejčistším ostrovem Střední Dalmácie, oceněný zelenou ekologickou pečetí. Nenajdete zde městský život, ale panensky čistou přírodu, od časného rána kvetoucí vegetaci, průzračnou vodu s bohatým podmořským světem i starobylou architekturu. Je vhodným místem pro milovníky turistiky i klidné, romantické dovolené. Starobylá větší střediska jsou ve vnitrozemí - Grohote, Gornje, Srednje, a Dolne selo. Na pobřeží jsou rybářské osady, střediska - Stomorska, Rogač, Maslinica a hlavní středisko Nečujam.

Nečujam - Mars

Vilka s klimatizací se nachází cca 100 m od moře, od oblázkové pláže s mírným vstupem do moře i do menší malebné zátoky zaručující klid a soukromí. Stravování vlastní nebo v restauraci. Parkování zajištěno před mořem.

STUDIO 1/2 - klimatizace, obývací místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
APT 1/4 - klimatizace, 2* dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím gaučem, sociální zařízení, balkon nebo terasa.


Nečujam - Amor

Nově zrekonstruovaný dům z původní hotelové zástavby uspokojí zájemce o klidnou, rodinnou dovolenou. Dům je od moře vzdálen cca 100 m a nabízí možnost zapůjčení kol.

APT 1/2+1 - 1* dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s třetím lůžkem a jídelním koutkem, kuchyň, sociální zařízení, balkon.
APT 1/4+1 - 2* dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s pátým lůžkem a jídelním koutkem, kuchyň, sociální zařízení, balkon.

Nečujam - Apartmány Ankica

Apartmány vhodné pro rodinnou dovolenou s venkovním krbem a možností grilování. Dům je od moře vzdálen cca 50 m, nabízí klimatizaci a wifi. Poloha v kopci nabízí překrásný výhled na celou zátoku. Platba za klimatizaci na místě, možnost přikoupit stravu.

APT /4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, dvoulůžková ložnice, koupelna s WC, balkon s výhledem na moře.

Stomorska - Ivan

Apartmány v překrásné zátoce s malebným rázem nejstaršího přístavu na ostrově. Zátoka je lemována množstvím hospoůdek a menší oblázkové pláže ocení především milovníci romantiky a soukromí.

Dům je doplněn velikou společnou terasou, venkovním krbem s možností grilování a soukromým bazénem. Nachází se v klídnem místě, v centru města a je vzdálený 5 minut od pláže. V blízkosti domu není možné parkování. Balkóny a terasy mají překrásný výhled na moře.
APT/4+2 - 2* dvoulůžková ložnice a obývací pokoj s rozkládacím gaučem, TV, kuchyň, koupelna a WC, terasa
APT /3+2 - dvoulůžková ložnice a obývací pokoj s rozkládacím gaučem, jídelní kout s krbem, TV, koupelna a WC, balkón
APT /7+1 - 2* dvoulůžková ložnice s balkone, 1* třílůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňka a jídelní kout, TV, koupelna a WC, terasa

Stomorska - Kamenica

Nově zrekonstruovaný dům v centru malého městečka Stomorska nabízí ubytování v moderně zařízených studiích a paartmánech. V přízemí objektu se nachází restaurace,stravování vlastní nebo možnost dokoupení, parkování před domem, oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m.

STUDIO 1/2 - 2* dvoulůžkové studio s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Studia v prvním patře mají balkón, ve druhém patře francouzská okna,klimatizace, TV

APT 1/4 - 1* dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, sociální zařízení. Apartmány v prvním patře mají balkón, ve druhém patře francouzská okna,klimatizace, TV